Dlaczego stresuję się wyjściem do pracy?

Witam, Od jakiegos czasu na myśl o pójściu do pracy dopada mnie stres do tego stopnia, że występują u mnie biegunki skurcze żołądka i chce mi się płakać towarzyszy mi przy tym już prawie codzienny ból glowy a w nocy mam problemy ze snem non stop się przebudzam. Co jest ze mną nie tak

Szanowna Pani,

zbyt mało danych Pani podaje, może to być ergofobia, silny lęk, niepokój, napięcie - zaburzenie lękowe. Wskazana jest konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego, ponieważ problem utrudnia funkcjonowanie społeczne, chroniczny stres jest niebezpieczny dla zdrowia i życia. przyczyną jest mobbing w miejscu pracy, wypalenie zawodowe, praca nie dopasowana do możliwości, zbyt wysokie oczekiwania nie spójne z kwalifikacjami, brak akceptacji ze strony współpracowników. Zachęcam do skorzystania z pomocy specjalistycznej.

z wyrazami szacunku, Bożena Waluś