Dlaczego w zamkniętym pomieszczeniu chce mi się wymiotować?

Witam mam problem na przykład gdy mam iść coś załatwić do urzędu lub wyjść do sklepu albo jechać autobusem do pracy czy autem mój organizm warjuje źle się czuję najgorsze jest to że zaczyna mnie dusić i naciąga mnie i wkazdej chwili mogę wymiotowac za kilka dni mam szkolenie bhp i już nie mogę przestać o tym myśleć 4 godziny w zamkniętym pomieszczeniu i sporo ludzi a muszę iść normalnie nie idzie tak żyć co mam zrobić

Dzień dobry Panu.
Zaburzenia związane z lękiem i przestrzenią, o których Pan pisze (z kręgu agora- i klaustrofobii) można leczyć za pomocą psychoterapii (lub ewentualnie farmakoterapii). To samo nie minie. Proszę zgłosić się po pomoc.
Pozdrawiam.