Drętwienie i mrowienie kończyn podczas seksu

Proszę o poradę! Podczas seksu nagle bardzo źle się poczułam. Silne zasłabnięcie, brak kontroli nad sobą, zdrętwienie rąk, nóg, szyi, gardła, twarzy, ledwo mogłam mówić - bełkot, ucisk w splocie słonecznym. Nie straciłam przytomności. Całość trwała 10-15min. Jednak nie doszłam do siebie. Czuję się osłabiona, dalej gula w gardle. Do tego panika... Co mi jest? Ratunku! Gdyby nie facet, jego pomoc, zimny okład, woda, uspokajanie nie wiem czy bym sobie poradziła. Co robić? Co mi się stało?

Dzień dobry!

Udzielenie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Proszę osobiście skonsultować się z lekarzem.
Jednorazowa sytuacja może nie świadczyć o niczym i być przypadkowym zbiegiem okoliczności, zdecydowanie warto jednak podjąć diagnostykę internistyczną, neurologiczną itp.

Pozdrawiam!