Drętwienie kończyn i ból podczas chodzenia a problem z kręgosłupem

Mam problemy z kręgosłupem odcinek lędzwiowy wypuklenia i zwyrodnienia i jakoś to bylo rehabilitacja itp ale ostatnio w pracy nie fortunnie dżwigłam i coś mi tam właśnie strzeliło to było w sierpniu i troche mi noga drętwiala jak siedziałam a teraz jest pażdziernik i od trzech tyg leżę bo siedzieć nie mogę a chodzenie sprawia mi straszny ból żaden lek nie pomaga mam dretw e palce i łydka nawet mnie skóra boli kazdy dotyk sprawia bol co mi jest czy to przepuklina na rezonans idę w grudniuu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście kluczowym badaniem jest w tej chwili rezonans magnetyczny. trudno jednoznacznie określić co jest przyczyną dolegliwości, nie mniej jednak interwencja lekarska jest konieczna. Prawdopodobnie doszło do ucisku na worek rdzeniowy lub na kompresje korzeni nerwów rdzeniowych.