Drgawki i mdłości przy próbie wyjścia z domu oraz uczucie choroby psychicznej

Nie wiem co zrobic, mam jakas psychoze, cos czuje w glowie. Mam mysli takie ze nigdy z tego nie wyjde, ze jestem gleboko uposledzona i do tego psychicznie chora. Czy umysl moze mi powiedziec ze zawsze tak bylo a nikt mnie z rodziny nie zdiagnozowal? Nie prowadze rozmowy, tylko milcze lub staram sie jakos pomagac w domu komus kto mnie utrzymuje, bo sama mam wrazenie przy wszelkiej probie wyjscia z domu drgawek, mdlosci, szalu.Czuje ze nie mysle, jestem niepoczytalna. To mnie zabija od srodka.

Witam, opis Pani stanu jest bardzo niepokojący, konieczna wydaje się pełna diagnostyka psychologiczna i psychiatryczna, bezpłatnie możliwa w Poradniach Zdrowia Psychicznego posiadających kontrakty z NFZ. Specjaliści po wystawieniu diagnozy zaproponują Pani możliwości leczenia /pomocy adekwatnej do Pani stanu.Pozdrawiam

Witaj !
Z tego co pani opisała wnioskuję fobię ale aby to zdiagnozować jakiego rodzaju i w jakim stadium proszę umówić się na wizytę osobiście do psychologa lub psychiatry. Pozdrawiam