Duży niedobór witaminy D3

Witam,zbadalam sobie poziom wit D3 i wyszedl mi duzy niedobor(11.08) kupilam VITRUM D3 forte i zazywam 2x1tabl.Mam pytanie,czy nie za male dawki zazywam przy tak duzym niedoborze,czy zazywac rowniez wit K2Mk7 ew.wapn a moze jeszcze cos innego,po jakim czasie zrobic kontrolne badanie,jaki preparat bylby najlepszy.Dziekuje

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontynuację stosowanej dawki i kontrolę za 3 miesiące.