Dyskomfort w podbrzuszu u 21-latki

Witam. Od kilku miesięcy codziennie odczuwam dyskomfort(nie jest to ból nie do zniesienia)w podbrzuszu(w macicy, pęcherzu, jajnikach, jajowodach - niestety nie jestem w stanie określić gdzie dokładnie). Ciążę można wykluczyć gdyż biorę tabletki antykoncepcyjne. Niestety ale nie potrafię wskazać innych niepokojących dolegliwości. Nie proszę o diagnozę przez internet lecz o poradę bo nie wiem co robić dalej by sobie pomóc: do jakiego lekarza i na jakie badania najlepiej się wybrać? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci niezbędne badania dodatkowe.