Gorączka, kaszel i katar a stosowanie leków przeciwgrypowych

Dzien dobry Od niedzieli mam goraczke co jakis czas mniej wiecej 38stopni,kaszel i katar poniewaz zarazilam sie od dzieci. Jednak cos innego mnie nie pokoji ,a mianowicie od 2dni jest mi bardzo niedobrze nie moge napic sie nawet wody. Czy moze byc to spowodowane zazyciem zbyt duzej ilosci gripexu?2-ego dnia choroby bralam co 2h po 2tabletki.

Witam!
Proponuję pilną wizytę u lekarza lub w pomocy całodobowej. Nie podała Pani dokładnie ile Gripexu Pani przyjęła, ale istnieje ryzyko że przedawkowała Pani paracetamol co grozi uszkodzeniem wątroby. Proponuję zgłosić to lekarzowi w pomocy całodobowej lub zgłosić się na izbę przyjęć oddziału toksykologii. Na przyszłość proponuję trzymać się dawkowania leków zgodnie z zaleceniem lekarza lub ulotką - biorąc leki w wyższych niż zalecane dawkach, nawet te bez recepty można doprowadzić do groźnych następstw.