Grube endometrium a prawdopodobieństwo ciąży

Witam miałam miesiączkę drugiego listopada potem 23 listopada lekarz stwierdził grube endometrium ale brak pęchcerzyka ciążowego powiedział że mogłam zajść w czasie świąt bożego narodzenia czy może tak być?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie znam regularności i długości Pani cykli przez co nie jestem w stanie określić kiedy mogło dojść do zapłodnienia. W przypadku cyklu 28 dniowych do zapłodnienia doszłoby w okresie od 12-18.12.2013