Grubość endometrium a wiek ciąży

Moje endomedrium ma20mm testy wyszły pozytywne okresu brak ostatni okres miałam 5pazdziernika miesiączki sa nieregularne ale podejrzewam iż dni płodne były 1/7listopad w tym czasie doszło do zapłodnienie który to tydz.jesli to ciąża a na usg nic nie było niestety widać lekarz napisał,ze to wczesna ciąża nie wiem czy liczyć to od5.10.2015 to był byl6tydz i juz by pewnie było cos widać czy liczyć to od dni płodnych czyli zaraz3tydz.na wizytę mam iść za2tyg.czy powinnam sie martwić?

Aleksander Ropielewski

Proponuję poczekać z oceną wieku ciążowego do ponownej wizyty. Bez możliwości badania w przypadku nieregularnych cykli nie jestem w stanie stwierdzić kiedy mogło dojść do zapłodnienia.