Grudki w odbycie w kolorze kału

Mam pytanie ostatnio będąc w łazience, zauważyłam że mam małe tak jakby nasiona w odbycie. Są one raczej koloru kału, a zauważyłam to podcierając sie. Taka sytyłacja zdarza sie pierwszy raz co to może znaczyć?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Być może są to po prostu niestrawione resztki pożywienia. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać lub pojawią się inne niepokojące objawy wskazane będzie wizyta u lekarza rodzinnego oraz badania ogólnego kału i badania kału pod kątem obecności pasożytów.