Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Guzek na piszczeli

Jakieś 2 tyg temu wyczułam na piszczeli guzka, ma on wielkość ok 2x3,5 cm ułożony jest w szerz. Znajduje się mniej więcej tutaj: http://i43.tinypic.com/2wfrcav.jpg nie jest bolesny, nie jest także widoczny gołym okiem. Dopiero po dotyku. W dotyku twardy. Po naciśnięciu można wyczuć zgrubienie o konsystencji kości. Bardzo Lekko ruchome. Nie mam żadnych dolegliwości bólowych, 10 temu nabiłam sobie siniaka na tej nodze przez okropne uderzenie Nie wiem, czy narośl miałam wcześniej. Co to może być?
KOBIETA ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie jestem w stanie stwierdzić czym jest opisana zmiana. Teoretycznie jak najbardziej może być ona jednak skutkiem urazu. Wskazane jest wykonanie RTG opisanej okolicy - w celu uzyskania skierowania proszę skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej. Następnie być może wskazana będzie konsultacja ortopedyczna.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy