Hipoglikemia reaktywna i policystyczne jajniki

U 18-latki,waga 60,wzrost 168,diagnoza hipoglikemia reaktywna,policystyczne jajniki, na diecie bogatej w błonnik i cukry złożone.Ginekolog polecił lek duphaston,endokrynolog kazał go nie podawać bo świństwo,polecił środki antykoncepcjyjne,jakie będą właściwe dla dziewczyny, która jeszcze nie współżyła i niechce też przytyć.

Witam serdecznie,

odnośnie leków to nie mogę się wypowiadać. Radziłabym jednak czym prędzej przejść na dietę cukrzycową, a więc o niskim IG. Jeśli córka byłaby na to gotowa to wskazana jest także dieta dobierana indywidualnie - dokładne ilości produktów, jakie aktualnie mogłaby spożywać.

Zapraszam do kontaktu
http://food-diet.pl/