Infekcja campylobacter, utrata wagi, zmęczenie, zaparcia i uczucie zimna

W sierpniu infekcja campylobacter.Utrata 10kg.Od tego czasu maz jest slaby,zmeczony,pojawily sie zaparcia,ciagle marzniecie.Morfologia z listopada -w normie,rowniez CRP.Kontrast pluc i jamy brzusznej(grudzien)wykazal zgrubienie/pogrubienie w jelicie grubym.Wg dr to moze byc chroniczne zapalenie,polip lub guz.Do sierpnia maz byl zdrowy,zadnych objawow choroby.Wrzesien i pazdziernik-TSH-0,01 i 0,21.W listopadzie juz dobry. Ciagle uczucie zimna,rece,stopy lodowate.Czy guz moze wplywac na takie odczucia?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jest to bardzo mało prawdopodobne żeby guz wpływał na taki stan. Prosze poszerzyć diagnostykę zmiany w jelicie grubym - kolonoskopia oraz zbadać gospodarkę Żelazowa i udać sie do endokrynologa w celu zbadania takze hormonów tarczycy i powtórzyć TSH. Pozdrawiam