Interpretacja wyników badania krwi obwodowej oraz skłonności do siniaków i duża potliwość

Witam .Mam lat 43 i chciałabym prosić Pania o interpretacje wyników krwi. Morfologia krwi obwodowej : leukocyty - 3,8, erytrocyty - 4,84, hemoglobina - 9,9, hematokryt - 32,6%, MCV - 67,0, MCH - 20,4, MCHC - 30,3, płytki krwi - 289, NEU 1,80; LYMPH 1,48; MON% 10,6. Przyznam szczerze, że mam stracha zuważyłam skłonność do siniaków i bardzo pocę się w nocy, czuję się osłabiona i śpiąca. Będę wdzięczna za porade i z góry dziekuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Badania nie są dobre. Wskazują w pierwszej kolejności na anemię ale także na uogólnioną pancytopenię. Konieczne jest wykonanie rozmazu ręcznego i konsultacja bezpośrednia z lekarzem.