Jak interpretować wyniki badania krwi?

Witam dostałam wyniki ale 4 z nich mi się nie podobają PDW mam 15. P-LCR mam 40. TSH mam 5,528. inne EO BAZO,MONO mam 13,06.Wczoraj byłam z wynikami i mam następne badania takie jak OB,KREATYNINA,CHOLESTEROL CAŁKOWITY,ALT,AST,FT4. Ale dopiero jak wyleczę angine mogę zrobić te badania bardzo bym prosiła o jakieś informacje na ten temat

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie są objawy? Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego