Kobieta , 31 lat od dwoch tygodni zmagam się z bolem kolkowym po lewej i prawej stronie promieniującym aż do lopatek, czasami np. po wypiciu kawy z mlekiem uciska mnie w dołku sercowym. bol narazie nie wymaga leków przeciwbolowych ale towarzyszy mi praktycznie codziennie. zrobiłam badania krwi, amylazy, prób watrobowych,usg i nic nie ma. stolce wydaja mi sie tłuszczowe ale to moja ocena i raz po silnym stresie mialam w nim niestrawione resztki. jakie badanie jest najbardziej wiarygodne jesli chodzi o pzt?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy USG – USG, czyli popularny skrót dla nazwy ultrasonografia, to badanie, dzięki któremu można uzyskać obraz narządów i tkanek organizmu ludzkiego. Obecnie USG jest najpopularniejszym badaniem obrazowym wykonywanym w codziennej praktyce lekarskiej.