Jak leczyć silny ból podbrzusza spowodowany stresem?

Wczoraj pod wpływem silnego stresu rozbolało mnie podbrzusze. Parę godzin później po pójsciu do toalety i oddaniu moczu podbrzusze bolało jeszcze bardziej i miałam silną potrzebę parcia. W nocy po paru godzinach wszystko ustało. Dzis wszystko było w porządku do momentu kiedy nie poszłam do łazienki i znów to samo. Co to może być ? Raczej nie zapalenie pęcherza, bo już je miałam i pamiętam jak przebiega.

Lek. Katarzyna Szymczak

Zapalenie pęcherzyka? Kolka jelitowa? Problemy ginekologiczne. Wskazana kontrola u lekarza.
Pozdrawiam