Jak mogę sprawdzić na jakie związki chemiczne jestem uczulona?

Mam uczulenie na takie leki: IPP, Penicylina, Betaloc, ESOXX-ONE. Reakcja na te leki objawia się odpływem krwi z mózgu, kołataniem serca, dusznością, drgawkami a w przypadku antybiotyku wysypką i obrzękiem twarzy. Boję się brać każdy nowy lek nawet bez recepty. Jak mogę sprawdzić na jakie związki chemiczne jestem uczulona? Nie zaryzykuję żadnego nowego leku, bo to koszmar, co przeżywam. Robiłam testy skórne podstawowe - są OK. Innych nie znam. Co mogę zrobić, bo musze się leczyć.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie badania.