Jak obliczyć występowanie dni płodnych w styczniu?

Kiedy u mnie wystepowały dni płodne w styczniu?Mam niereguralny cykl 24-25 dni.Miesiączke miałam od 8 do 14 stycznia w jakich dniach miałam dni płodne ponieważ jestem w ciąży i chciałam mniej wiecej okreslic date poczecia

Aleksander Ropielewski

Przy nieregularnych cyklach miesiączkowych jest to obarczone ryzykiem błędu. Najlepszym badaniem do oceny daty prawdopodobnego poczęcia jest badanie USG po uwidocznieniu się zarodka.