Jak odzyskać utracone zaufanie do mężczyzn?

Co zrobić, aby odzyskać utracone już któryś raz zaufanie do mężczyzn, po trudnych doświadczeniach z nimi. Nie pozwolę na to, aby ktoś znowu mnie skrzywdził, potraktował jak..Większość nawet nie szanuje kobiet

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultacje do psychoterapeuty, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

Witam, mężczyźni (jak i kobiety) bywają różni, Pani doświadczenia z nimi najprawdopodobniej stworzyły w Pani psychice uraz, który zgeneralizował się i blokuje chęć poszukiwania właściwego partnera. Umiejętność stawiania granic w relacji z mężczyznami, zdolność budowania relacji, która jest będzie źródłem szczęścia a nie ponownego zranienia i wiele innych umiejętności można rozwinąć w sobie poprzez psychoterapię, która zazwyczaj też leczy nasze urazy psychiczne. Zachęcam, proszę skorzystać z pomocy psychoterapeuty.