Jak odżywiać się przy cukrzycy typu 2?

Dzień dobry. Mam 22 lata, wzrost 170 waga 64, mam cukrzyce typu 2 i zaparcia, jak dobrze mnie ułożyć jadłospis. Nie mogę jeść kapusty, pomidorów, ogórków, papryki, ziemniaków buraków bananów owoców cytrynowych. Jak to dobrze zrobić?

Lek. Paweł Szadkowski

Najlepiej jeśli uda się się pani do dietetyka, który pomoże pani skomponować najbardziej odpowiednią dietę pod względem jakościowym i kalorycznym.