Jak pomóc dziewczynie, która ma torbiel na jajniku?

Dzien dobry. Moja dziewczyna właśnie sie dowiedziala przypadkiem że ma torbiel na jajniku (11cm). Lekarz dał skierowanie do szpitala ale przyjmą Ją dopiero za tydzień. Bardzo się martwię o Nią ciągle płacze bo boi sie że pęknie albo coś że przez ten tydzień się coś stanie. Jak mam ją uspokoić może jechać juz dziś do innego szpitala? Nie wiem jak Jej pomóc.

Lek. Tomasz Budlewski

tak można jechać do innego szpitala. sądzę że jeżeli byłoby jakieś ryzyko iż doszłoby do pęknięcia to przyjęcie byłoby szybsze.