Jak pomóc sobie w radzeniu ze stresem?

Jestem bardzo nerwowa,nie radze sobie ze stresem i praktycznie wszystko mnie denerwuje..Nie wiem co moge zrobić z tym..często nie potrafie funkcjonować bez Hydroxyzyny po kłótni z bliskimi..wszystko trzęsie się we mnie i przy pierwszym lepszym małym stresie się jąkam..Jak mogę sobie pomóc i co robić w tym kierunku? Pozdrawiam.

Witam, pisze Pani o swojej dużej wrażliwości i trudności w konstruktywnym radzeniu sobie w sytuacjach stresujących. Zeby przyjrzeć sie co takiego jest tego przyczyna i wypracować takie metody radzenia sobie które nie bedą Pani tak obciążały ( pozwolą odstawić tez leki) powinna Pani skorzystać z psychoterapii. Bezpłatna pomoc uzyska Pani np. W Poradni Zdrowia Psychocznego. Pozdrawiam