Jak poradzić sobie z atakami paniki u 19-latka

Witam,mam 19 lat. Od prawie 7 miesięcy borykam się z jednym problemem. Zaczęło się te 7 miesięcy temu gdy pierwszy raz miałam tzw atak paniki. Tylko to się pojawiało raz na mies chociażby. Raczy mam nadzieje ze to atak paniki na nic innego nie wpadłam. A teraz sprawa na dzień dzisiejszy. Moje serce odwala. Dosłownie,bije bardzo szybko czasami jezt jedno uderzenie jakby przestało bic. Byłam u rodzinnego zrobił ekg i echo i powiedział mi nic. W tym sensie ze nic nie widzi poważnego ale nie powiedział czy mam coś zmienić w swym życiu,albo czy to siedzi w głowie nie wiem nerwica chociażby. Dodam również ze nie mam za bardzo stresu w życiu. Objawy To Kolotanie serca Kręci mi się w gloqiw( czasem uczucie spadania) Sennnosc ale w trakcie tego bicia to nie Jestem Płytki oddech Panika Czasem właśnie odcuzyqam ból w klatce naprzyklad teraz Potem cały dzień przy dotykaniu mnie boli. 160 cm 43 kg.

Sugeruję konsultację z psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, aby uważnie przyjrzeć się Pani objawom i rozważyć hipotezę lęku napadowego. Jeśli zostanie ona potwierdzona, wskazane będzie rozpoczęcie leczenia psychoterapeutycznego - najlepiej właśnie w nurcie poznawczo-behawioralnym.