Jak poradzić sobie z frustracją?

Witam. Nie pptrafię poradzić sobie z frustracją. Miałam ciężki grudzień i sylwester. Groziło mi wyrzucenie z ośrodka za niechodzenie na społeczności. Jak sobie radzić z frustracją, która wszystko niszczy i prowadzi do np. myśli samobójczych?

Witam serdecznie,
Z uwagi na długotrwałość objawów i ich nasilenie, które powoduje negatywne skutki w codziennym funkcjonowaniu najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy psychologa/psychoterapeuty. Zapraszam na rozmowę na ul. Jana Matejki 3/5 w Łodzi (Centrum Prima-Med).
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska