Jak poradzić sobie z moimi emocjami?

Witam. Mam problem nie radzę sobie z emocjami. Staje się nagle agresywna przez co krzywdzę najbliższych, później miewam stany lękowe i chce popełnić samobójstwo. Jest mi źle nie wiem jak sobie z tym radzić. Mój mąż wyzywa mnie od wariatek co potęguje moje napady . Proszę o pomoc :(

Witam Panią,

Problemy z kontrolowaniem emocji, złość, agresja i nadmierna nerwowość

są najczęściej reakcją obronną ludzkiej psychiki na stres, lęk

czy traumatyczne przeżycie z przeszłości.

Bardzo często bolesne zdarzenia z przeszłości uniemożliwiają

nam normalne funkcjonowanie, gdyż wpływają na wszystkie

obszary egzystencji i sprawiają, że człowiek nie potrafi cieszyć się życiem.

Pani objawy wskazują na zaburzenia nerwicowe.

Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji,

po wnikliwym wywiadzie i zbadaniu okoliczności, które doprowadziły

do opisanych zaburzeń.

Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę Pani problemu,

dotrzeć do jego źródła i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.

Zachęcam Panią do konsultacji z psychologiem i do spotkań terapeutycznych,

podczas których odzyska Pani równowagę wewnętrzną, zdobędzie Pani

umiejętność radzenia sobie z emocjami, ze stresem i trudnymi sytuacjami,

a także odzyska Pani spokój i radość życia.

Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,

to zapraszam do kontaktu.

Istnieje możliwość konsultacji online,

np. za pośrednictwem komunikatora Skype.

Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,

psycholog,

e-mail: psycholog24x@gmail.com

tel. 505 075 298,

https://psycholog24online.pl/