Jak pozbyć sie nawracającego bólu głowy i czy może mieć to związek z zapaleniem opon mózgowych z dzieciństwa?

Witam. Mam 21lat a mniej więcej od 3/4 cierpię na przewlekłe, pulsujące bóle głowy, które męczą mnie niemalże codziennie. Zwykle jest to ból o średnim natężeniu jednak czasem jest on nie do zniesienia a tabletki przeciwbólowe pomagają jedynie w większych dawkach - prawdopodobnie żadna dawka paracetamolu by tu nie pomogła. Ból ma swoje miejsce najczęściej w skroni lub w potylicy, jako dziecko miała zapalenie opon mózgowych. Czy to może mieć jakiś związek z obecnymi bólami? Z góry dziękuję za odp.

Wskazana pełna konsultacja! ocena ogólnego stanu zdrowia, nastroju, tyrbu życia
Może element migrenowy, napieciowy ?...
leki przeciwbólowe: paracetamol, ibuprofen mogą być pomocne , może potrzebne bardziej specyficzne leki przeciwmigrenowe , a może też poprawiające nastrój
Może odpowiednie ćwiczenia ...

Pozdrawiam