Jak pozbyć się plemników z wnętrza jamy ustnej?

Ostatnio po tym jak partnerka zaspokajała mnie oralnie, namiętnie się pocałowaliśmy a następnie ja przeszedłem do oralnego pieszczenia jej językiem, stąd moje pytanie jak pozbyć się plemników z wnętrza jamy ustnej, tak aby nie było ryzyka zapłodnienia podczas zaspokajania oralnie swojej partnerki. Czy wystarczy przepłukanie ust wodą, sokiem czy użycie pasty do zębów?

Robienie przerw na mycie zębów lub płukanie jamy ustnej wraz z płukaniem gardła - nieestetyczne dźwięki, wszystko to zakłóci nastrój...
Poza tym nawet po wypłukaniu solidnym będzie miał Pan wątpliwości...
Pozdrawiam Noworocznie. JW