Jak pozbyć się tego uczucia zatkanego ucha?

Dzień dobry mam 35 lat mieszkam w Warszawie od 7 tyg. Zmagam sie z szumem w uchu i uczuciem przytkania uszu w szczególności str. Lewa jak i uczuciem ciśnienia w uszach ( cisnienie mam książkowe) (31.05.2019 )biorę leki ( xylogel,pronasal, claritine duo, cslcium).przepisane przez Laryngologa, który stwierdził niedrożnosc trąbki sluchowej, na początku kazano mi uzywac baloników otovent szum jest bez zmian a po dmuchaniu baloników miałem uszy bardziej przytkane wiec je odstawilem przez lewe ciężej przechodziło powietrze, bylem u kolejnego Laryngologa ktory stwierdził również niedroznosc ale stanowczo odradzil przedmuchiwanie powiedzial ze nie jest to ten etap. Przepisał Clatre i Avamys, robiłem badania audiometria tonalna i audiometria impedancyjna wszystkie te badania wyszły prawidłowo, mam nadzieje ze to wyklucza uraz akustyczny ze względu na to że jeżdżę motocyklem w uszach mi cały czas strzela przy ruszaniu szczęką (tzw klejenie ), w tym okresie zawsze mam alergię, która objawia się katarem, swędzeniem w gardle. Dodam jeszcze że przy zatykaniu   nosa palcami i przelknieciu nie ma uczucia zatkania uszu nie ma żadnej reakcji .... podobno to test na drożność trabki. A wyjezdzam teraz na urlop nad morze i zastanawiam się czy mam na cos uważać? I czy to tyle moze trwać?????? Z gory dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam

Po pierwsze odstaw te wszystkie leki, te wynalazki skoro masz dobry słuch, i jedź na wczasy beż żadnych leków a jak wrócisz to wsiądź na motor i przyjedź do mnie.