Jak wyleczyć stan tarczycy?

Witam, byłem dzisiaj u lekarza z podejrzeniem Nadczynnośći tarczycy. Lekarz przepisał skierowanie na badania niestety moge je zrobić dopiero w wtorek. Zrobił także ekg serca z któego jasno wynika że nie pracuje ono normalnie. Wszystkie objawy Mi się zgadzają, dosłownie wszystkie i jestem już praktycznie pewny że to mam. Stąd moje pytanie - Czy mogę jakoś poprawić lub na własną ręke przynajmniej trochę wyleczyć tarczyce ponieważ czuję że mogę nie wytrzymać do tych badań...

Internista, Endokrynolog!! PILNE BADANIA!
Jeśli bardzo szybkie bicia serca, doraźne leki zwalniające serce!
Konieczna pełna konsultacja

Jaki stan ogólny, tryb życia, praca, stresy ??
Pozdrawiam