Jak zdiagnozować ból mojego nadbrzusza?

Czuję ból w nadbrzuszu. Podczas jedzenia powiększa się i zostaje tam jedzenie. Takie uczucie. Do tego rano mam suche gardło, zbiera się też flegma i ciężko mi sie oddycha. Mam katar. Żółty język to już standard. Czasami czuje jakbym polyka) ropę. Jak mam wysiłek to jest ucisk w gardle i zalegająca flegma. Wykonałem gastroskopie i badania krwi. Nic nie pokazało. Co to może być? Jakie badania robić dalej?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć być może będzie konieczność konsultacji laryngologicznej