Jak zinterpretować takie parametry?

Witam. Odebrałem wyniki badań. Monocyty 11 (norma 2 do10) PDV 16.6 (norma9.8 do 16.1) Neutrofile 1.9(norma 2.0do7.0)Neutrofile 39.7(norma 40.0 do 80.0)Limfocyty 45(norma 20 do 40) pozostałe wyniki w normie. Proszę o interpretację. Mężczyzna 25 lat

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Te wyniki należy interpretować jedynie w odniesieniu do stanu klinicznego. Natomiast na pierwszy rzut oka nie ma w nich nic niepokojącego. Pozdrawiam.