Jak zniwelować dolegliwości ze strony układu pokarmowego po pierwszej chemioterapii?

Jestem po pierwszej chemii.Znosze to dobrze,ale mam dolegliwosci ze strony układu pokarmowego,nadkwasota,uczucie pocietego jezyka i napady głodu.Jak moge zniwelowac te dolegliwosci?

Witam , proszę koniecznie skontaktować sie z onkologiem prowadzącym! To on jest zobowiazany udzielić Pani wszelkich informacji na ten temat!!! z. żurawski