Jaki powinien być poziom kortyzolu u 20-latki?

Mój kortyzol wynosi 315 a powinnien wynosić 100-150 jakie leki go obniżą? I do jakiego lekarza z tym iść? Dodam, że byłam u rodzinnego i prywatnie u endokrynologa. Rodzinny odesłał mnie do lekarza wyżej. A Pani endokrynolog nie widziała w tym problemu... A strasznie tyje, cierpię na bezsenność, mam stany depresyjne....

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skonsultowanie problemu u drugiego endokrynologa. Pozdrawiam!