Jakie badania mogłabym jeszcze wykonać?

Dzień dobry, od 4 tyg. odczuwam zawroty głowy, uczucie słabości, jakbym była pod wpływem alkoholu bez jego spożywania. Po 1 tyg. od wystąpienia tych objawów, miałam objawy grypopopdobne - katar, ból gardła. Objawy te szybko minęły, ale zwroty głowy pozostały. Brak innych objawów, zrobiłam pełną morfologię, każde badanie z krwi jakie można było - bez skutku. Lekarz nie wie, co może być przyczyną zawrotów. Byłam nawet u laryngologa i nic. Lekarze sugerują covid i powikłania po nim, a ja coraz bardziej sie stresuję. Jakie badania mogę jeszcze zrobić? Gdzie szukać pomocy? Test na COVID zrobiłam dopiero po 1,5 tygodnia od wystąpienia objawów i był negatywny. Proszę o radę, pomoc, sugestię.
KOBIETA, 29 LAT 5 miesięcy temu

To niekoniecznie musi być COVID. Przyczyn zawrotów głowy może być wiele, w tym np. zbyt niskie ciśnienie. Proponuję konsultację neurologa. Wśród chorób neurologicznych mogą to być takie jak:

- łagodne położeniowe zawroty głowy (choroba jest uciążliwa, ale nie jest niebezpieczna)

- migrena (tzw. migrena przedsionkowa) lub wiele innych.

Neurolog przeprowadzi wywiad i być może zleci badania obrazowe, czyli tomografię lub rezonans.