Jakie badania wykonać przed wizytą u ginekologa?

Dzień Dobry, Zanim pójdę na wizytę do ginekologa, chciałabym zrobić badania i pójść od razu z wynikami. Moim problemem są nieregularne cykle, ostatnie dwa długie 45, 44 dni. Podczas dwóch ostatnich cykli sprawdzałam owulacje testami, faza lutealna 14 dni. Dlaczego tą pierwszą fazę folikularną mam tak długą Jakie badania powinnam wykonać i w jakim dniu cyklu, żeby dowiedzieć się w czym tkwi problem?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować się z ginekologiem - specjalistą endokrynologii ginekologicznej.