Jakie są jeszcze sposoby na zatkane ucho?

Dzień dobry .Czy Pan specjalista laryngolog rozwikła moją zagadke bardzo mi zależy. Anginy ropne z gorączkami pod 39 miałem co sezon jesień i wiosna. Dokładnie 14 lat temu po przeprowadzce z bloku do domu anginy się skończyły. Obecnie 2 miesiące temu przytkało mi się ucho tak nagle w śnie czułem to klaśnięcie i ból przez 4 godziny ,laryngolog stwierdził że to problem z trąbką zapalenie bodajże . Najpierw byłem u lekarza 1 kontaktu stwierdził zapalenie ucha dał krople do ucha na tydzień nie przeszło ,poszedłem do laryngologa stwierdził że to trąbka i dał metypred ,tabletki do ssania i krople do nosa,po 2 tyg nie przeszło to dał amoksiklav i on trochę pomógł .Poszedłem jednak do drugiego laryngologa było to 2lutego ten stwierdził że mam krzywą przegrodę nosową i dał nasonex i tabletki Rupafin na to ucho bo jeszcze coś ta trąbka nie ok. Ale najgorsze i szukam przyczyny skąd nagle w sobote 4 lutego złapałem ropną angine tym razem bez gorączki ale z bólem ogromnym .Przepisał mi lekarz tylko na 7 dni klabax 500 mg. I teraz w skrócie moje pytania . 1 SKąd ja mogłem złapać angine ropną nie łapiąc przez 14 lat . Podejrzewam przychodnie 2, lutego 2 czy ta dawka na 7 dni klabax to nie za krótka ? wszędzie piszą ze min 10 dni na ropną anginę się daje antybiotyk 3 czy ktoś może mi jeszcze pomoże, doradzi odpłatnie czy jakieś inne sposoby na zatkane ucho .Choć wydaje mi się że jest lepiej pozdrawiam serdecznie

Boże jak oni Cię męczą aż mi Ciebie żal. Wyrzuć te wszystkie trucizny i przyjedź 4 tygodnie po odstawieniu wszelkich wszystkich leków to damy radę..