Jakie schorzenia są przeciwwskazaniem do korzystania z groty solnej?

Grota solna, jakie schorzenia są przeciwwskazaniem ? Głównie chodzi mi seanse dla osoby z astma, nadciśnieniem oraz problemami z tarczyca.

nadczynność tarczycy
alergia na jod
ostra wirusowa infekcja oddechowa z wysoką gorączką
gruźlica
przebyta gruźlica płuc z pozostałymi zmianami morfologiczno-funkcjonalnymi
rozedma, dyfuzyjne stwardnienie płuc z oznakami chronicznej niewydolności płucnej II st.
chroniczna niewydolność wieńcowa
obecność lub podejrzenie nowotworów
wyniszczenie organizmu
ostre i chroniczne choroby nerek
klaustrofobia
odmrożenie, wychłodzenie organizmu
zaburzenia czucia
uszkodzenia skóry
niektóre choroby krwi
stany zapalne pęcherza moczowego