Jednoczasowe stosowanie leków Miansec i Flunaryzyny

Mężczyzna rok po operacji kręgosłupa. Od czasu operacji poczucie niestabilności, bóle głowy, napadowe zawroty głowy, ucisk oraz rozpieranie w uszach i poniżej uszu, badania krwi oraz obrazowe w granicach normy. Podejrzenie zaburzeń nerwicowych. Przepisany przez neurologa miansec a przez laryngologa flunaryzyna. Czy można bezpiecznie łączyć oba leki?

Milena Lubowicz

Można spożywać oba leki jednoczasowo.
Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma żadnych danych, które wskazywałyby na ryzyko wystąpienia interakcji między wymienionymi preparatami.

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie powinna występować niekorzystna interakcja między tymi lekami. Konieczne jest w czasie każdej wizyty lekarskiej podawanie leków przyjmowanych przez pacjenta. Proponuję udać się do swojego lekarza aby dokładnie przeanalizował wszystkie za i przeciw tego typu łączenia leków.