Jezioro żołądkowe z domieszką krwi

Witam Jeziorko zoladkowe z domieszka krwi.Blona sluz.antrum pokryta skrzepikami krwi.W trzonie zoladka, na krzywiznie wiekszej owrzodzialy naciek o srednicy 3-4cm, z walowatymi brzegami wokol, z dnem pokrytym skrzepem, nie udało sie splukac.Sciana owrzodzenia sztywna, nie podatna na insuflacje. Czy wynik swiadczy o obecnosci nowotwora?jakie jest leczenie, rokowania?Mama schudla, odczuwa bole w okolicy posbrzusza. prosxe o pomoc Edyta

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wyniki należy przedstawić lekarzowi rodzinnemu lub gastrologowi. Obraz może wskazywać na perforację wrzodu trawiennego.
Pozdrawiam