Jonogram i USG tarczycy

Proszę o pomoc JONOGRAM Sód=139mmol/l; Potas=3,70mmol/l; Chlorki=101mmol/l; Mocznik53,OH mg/dl; KREA=0,84mg/dl; gfr=76Lml/min/1,73m2; Bilirubina=0,30mg/dl; ASPAT31U/l; ALAT54H U/l APTT27,10sek; PT(s)=11,40sek; INR=1,06s; TSH; 0,6332ulU/ml; FT4;1,00ng/dl; TF3;2,58pg/ml. USG. Po str lewej lipidowa niskoechogeniczna blaszka miażdzycowa zwężna pocz. odcinek t szyjnej na dł ok 2cm ok 60-70%( już po operacji t.Powięk tarczyca w zakr praw płata z guzkami przerostowymi.Powiększone węzły chłonne szyjne

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by wiarygodnie zinterpretować powyższe dane nie znając żadnych danych klinicznych (np. wartość GFR zmienia się wraz z wiekiem pacjenta). Koniecznie proszę zatem zgłosić się do lekarza, który zlecił wykonanie badań.