Kiedy przykleić plastry antykoncepcyjne?

Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy konieczne jest branie plastrów antykoncepcyjnych pierwszego dnia miesiączki ? Miesiączka skończyła mi się 3 dni temu, a zależy mi i mojemu partnerowi żeby dziś przykleić pierwszy plaster ? Proszę o szybką odpowied.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Można przykleić plaster później, jednak konieczne jest dodatkowe zabezpieczenie przez co najmniej 14 dni.