Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kleisty śluz z pochwy a tabletki antykoncepcyjne

Dzień dobry od dwóch tygodni po raz pierwszy zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne daylette i po paru dniach zaczęła mnie szczypać pochwa, zwłaszcza przy stosunku. Wydziela mi się także kleisty przeźroczysty lekko biały śluz. Czy może to być jakieś zakażenie ? Czy to przez tabletki antykoncepcyjne?
KOBIETA ponad rok temu

Co to jest menopauza?

Menopauza to bardzo trudny okres w życiu kobiety. Nazywany jest również przekwitaniem. Pojawia się najczęściej u kobiet po 50 roku życia. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o menopauzie.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
83 poziom zaufania

Witam, Opisywane objawy są bardziej charakterystyczne dla infekcji pochwy, niż jako działanie niepożądane tabletek antykoncepcyjnych. Celem diagnostyki zalecany jest kontakt z ginekologiem, tylko na podstawie dokładnego badania klinicznego można postawić rozpoznanie i wdrożyć ewentualne leczenie.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy