Kłucie u dołu brzucha po stosowaniu diet oraz przyjmowaniu tabletek odchudzających

Witam mam urodzilam 2 dzieci jestem po wielu roznych dietach tabletkach odchudzajacych miewam klucia u dolu brzucha zaczyna sie najczesciej z jednej strony po czym przechodzi na druga a potem boli mnie juz caly brzuch odczuwam przy tym rowniez bole w kregoslupie prosze o pomoc

Witam..Również myślę że objawy które Pani opisuję są skutkiem stosowania tabletek odchudzających.Dlatego należy skontaktować się z lekarzem który przeprowadzi badania. Pozdrawiam

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Przy tych objawach konieczna będzie konsultacja z lekarzem, jeżeli tabletki powodowały biegunki możliwe, że będzie potrzebna odbudowa flory bakteryjnej jelita.