Kołatanie serca i wysokie ciśnienie oraz uczucie napuchnięcia w okolicy brzucha

witam, nie wiem do jakiego lekarza sie udac ,chodzi o moje kołatanie serca które wustapilo rok temu od tego czasu dostaje propranolol teraz już 10 i jest lepiej ,jakiś czas temu wstąpiło wysokie ciśnienie 160/110 ale sporadycznie,do tego czułam ze jestem nie otyła ale napuchnięta w okolicach brzuch najbardziej ,miesiąc brałam cyklodynon i opuchniecie mineło i miesiączka mi się o miesiąc opóżniła z tym że była obfita mocno,wyniki są ok , co dalej ,mam 44 lata czy mogą być to tylko sprawy kobiece

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani być pod opieką kardiologa oraz ginekologa. Proszę stosować się do zaleceń lekarskich.