Kontuzja stopy a wskazania do wizyty u ortopedy

Witam. Wczoraj doznałem kontuzji stopy. Przegięła się podczas gry w piłkę. Obawiałem się skręcenia lub zerwania ścięgna, gdyż ból pojawia się przy poruszaniu lub chodzeniu. Nie pojawił jednak się obrzęk, opuchlizna, ani zasinienie. Czy jest to ja tyle poważna kontuzja by wybrać się do lekarza? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć. proponuję udać się do lekarza rodzinnego.