Krew z odbytu i brzydki zapach z dróg oddechowych podczas kichania

Witam . pewnego razu leciała mi krew z odbytu powtarzało się to pare razy ,u lekarza byłem miałem iść na badanie ale nie mogłem pujść . oraz od pewnego czasu jak kicham wydobywa się razem z powietrzem okropny smród od pewnego czasu .. czy musze isc do lekarza ?? co to może być ??

Witam serdecznie.
Zdecydowanie powinien Pan pójść do lekarza. Krwawienie z odbytu wymaga dokładnego ustalenia jego przyczyny. Mogą być za nie bowiem odpowiedzialne groźne choroby układu pokarmowego, w tym nowotwory jelita grubego. Natomiast nieprzyjemny zapach z ust może mieć różną etiologię. Może być związany z infekcją górnych dróg oddechowych, stanami zapalnymi jamy ustnej czy schorzeniami przewodu pokarmowego. Proszę nie zwlekać z wizytą u lekarza pierwszego kontaktu.