Krew ze śluzem zamiast miesiączki a ryzyko ciąży

Witam, mam 21 lat. Ostatnio pojawił się u mnie dość nietypowy okres, w pierwszy dzień był on równie obfity jak zawsze jednak w kolejne dni jego objętość,a krew była zmieszana ze śluzem spadała, trwał jednak tak jak w każdy miesiąc 4 dni. Okres pojawił się w oczekiwanym terminie. Zastanawiam się jednak co mogło doprowadzić do jego osłabienia i pojawienia się śluzu. Dodam, że współżyłam z chłopakiem 3 tygodnie przed okresem jednak były to dni niepłodne i nie doszło nawet do wytrysku. Proszę o odp

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Najprawdopodobniej był to efekt wahań hormonalnych.