Krosta w okolicach intymnych

Dzień dobry. Mam nieco krępujący problem, a mianowicie w okolicach intymnych po wewnętrznej stronie pojawiła się dziwna krostka. Jest tylko jedna. Na początku była malutka, teraz nieco urosła. Jest chyba biała. Generalnie nie czuję jej obecności, nie boli i nie przeszkadza mi w codziennym życiu. Jednak podczas mycia często ją czuję i trochę się martwię. Czy to może kwestia higieny? Może powinnam używać innych środków higieny intymnej niż mydło? A może przyczyna jest inna? Proszę o pomoc.Dziękuję

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Sam opis nie jest wystarczający do zdiagnozowania co to jest (przyczyn tej zmiany może być wiele). Konieczne jest badanie ginekologiczne. Proszę udać się do poradni ginekologicznej. Pozdrawiam

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Możliwe, że jest to wynik obecności torbieli Bartolioma.